У Сумах презентували «Книгу пам’яті Героїв АТО Сумської області»

У Сумах презентували «Книгу пам’яті Героїв АТО Сумської області». Це – третє видання. У нього увійшло 136 історій про тих бійців Сумщини, хто загинув під час збройного конфлікту на сході України.  Над книгою працювали півроку близько 20 журналістів. Вийшла вона накладом у тисячу примірників. Частину з них безкоштовно передадуть родинам загиблих.

Євген Положій, модератор проекту каже:

«Нажаль, кожен місяць приносить нові звістки. За останній місяць вже шестеро. Їх тут нажаль немає, ми не встигли. Як-то кажуть за війною не встигнеш. Пам’ять є, пам’ять живе в наших серцях про цих людей.  Наклад книги 1000  екземплярів, зараз ми  150 привезли в Громадський Фонд «Суми», я сподіваюсь вони швидко допоможуть передати їх родинам загиблих, для них це дуже важливо»

Олександр Реута, батько загиблого бійця : «Коли ми читаємо і бачимо, де написані біографії наших дітей, досить справедливо все це написано. Коли люди можуть читати  про наших  дітей. Це – книга памяті. Це чудово»

Наразі у Громадський Фонд «Суми» вже передали 150 примірників – для родичів загиблих бійців. Залишок буде направлений до бібліотек  та учбових закладів міста та області.

Олександра Мартиненко, виконавчий директор ГФ «Суми» каже:  «Я запрошую на Кузнечную,2 другий поверх, ми знаходимося в центрі міста і кожен, хто може їхати в район в любе із селищ, міст, ви можете зайти  і взяти книжечку, щоб вона у вас була. В бібліотеці, в школі, а ще краще, якщо є така сім’я в районі – занесіть цю книжку їм».

 

comments powered by HyperComments