У Сумах судять чоловіка, обвинуваченого у жорстокому поводженні з тваринами


13-го травня суд відмовив у затвердженні угоди між прокурором і обвинуваченим через невідповідність інтересам суспільства. Сьогодні відбулося підготовче засідання стосовно чоловіка.

Перед початком засідання перед судом зібралися волонтери Сумського товариства захисту тварин і небайдужі сумчани з плакатами.

Прокурор відмінив постанову слідчого про визнання потерпілою жінки, що возила пораненого собаку до ветклініки. «Дана особа не зазнала моральної шкоди, тому що не підходить під жоден критерій, вбитий собака був безпритульним, тобто знищення майна або інших критеріїв немає», – пояснила новий прокурор у справі Анна Маслюк.

 Представник потерпілої Олександр Сипленко клопоче про скасування такого рішення: «Особа змушена була спостерігати наслідки протиправних дій. Вона доставляла тварину до клініки, тварина скулила, вона відчувала той біль, тварина в клініці «Хелс» загинула на її очах, тому ці дії попадають під критерій, що спричинили моральну шкоду».

 Рішення судді стосовно скарги представника потерпілої Олександра Сипленка оголосять завтра, 18-го травня, о 9-тій годині. Нагадаю, 1-го березня цього року на ринку Хіммістечка чоловік чотири рази вдарив ножем собаку. За словами продавчинь, пес на ім`я Міша жив тут останні 2 роки. Після події тварину забрали до ветклініки, де вона померла від травм, несумісних з життям.

comments powered by HyperComments