АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У Сумах відбувся форум молоді та роботодавців

У Сумах юнакам і дівчатам розказали, як обрати професію. Досвідом ділилися й ті, хто працевлаштувався. Все відбулося у рамках форуму «Я молодий, я мрію, я працюю».

Студентка 5-курсниця Валерія наразі працює в міжнародній IT-компанії. Сюди прийшла поділитися досвідом успіху з однолітками.

“Головне це пробувати, незалежно від того, ким ми є сьогодні, ставати кращим завтра. Важливо пробувати навіть те, від чого ми жахалися і те, що не виходило в нас”, – говорить дівчина.

На цьому форумі для молоді працюють кілька локацій. Окрім виступів спікерів, є ярмарок вакансій від сумських роботодавців та ярмарок саморозвитку.

Цей чоловік прийшов із власними виробами. На форум прийшли як ті, хто з професією визначився, так і ті, хто ще вагається.

“Мета заходу – це створити майданчик для спілкування між роботодавцями, громадськими організаціями та молоддю, яка безробітна.  Найголовніше – це перший досвід працевлаштування для тих, хто ще не мав такого досвіду. Будь-яка людина може брати участь у ярмарку саморозвитку та отримати досвід роботи в гуртку, як волонтер або учасник”, – говорить організатор форуму Ганна Швіндіна.

Роботодавців на форумі з десяток. Представниця міжнародної IT-компанії говорить: “Если мы говорим о том, кто будет работать в международной компании  – то это должен быть человек гибкий, адаптивный, со знанием английского языка, кто умеет мыслыть, добросовесный и ответственный”.

Форум тривав 1 день. До заходу готувалися 2 місяці. З обласного бюджету на це пішло 30 тис. грн.

comments powered by HyperComments