У Сумах відбувся конкурс молодіжних проектів


Слухали презентації. У Сумах представили проекти, розроблені громадськими організаціями, які претендують на втілення за кошти обласного бюджету. Всього надійшло 57 заявок від 34 неурядових організацій. Учасниками могли стати, ті, що діють не менш, як 2 роки.

Захист розділили на два дні. 6 грудня їх презентували громадські організації з районів Сумської області. 7 грудня зі міста. Загальний бюджет – 1 мільйон 400 тисяч. Максимальний обсяг фінансування одного проекту складає 100 тисяч гривень.

Вивчають та обирають кращі ідеї – з перспективою бюджетного фінансування – 14 членів журі.

Торік на проекти давали з обласного бюджету 1 мільйон 200 тис. грн. Дмитро Лантушенко, начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА, говорить: «По-перше, зросла вартість реалізації кожного проекту. По-друге, значно більше зацікавленості з районів і ОТГ Сумської області. Тому ми вважаємо, обґрунтоване збільшення загальної вартості проекту. Проте слід зазначити, що до участі спочатку подало 60 молодіжних проектів на загальну вартість 3 мільйони 400 тисяч гривень»

Рейтинг проектів, презентованих цього тижня, опублікують 13 грудня на сайті Сумської облдержадміністрації. Список тих, які отримають фінансування з обласного бюджету наступного року, оголосять у січні – після того, як обласні депутати складуть кошторис-2018.

Минулого року управління молоді та спорту обрало 39 проектів-переможців із 72-х поданих на розгляд.

comments powered by HyperComments