АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У Сумах зіграли матчі «зимового» футбольного чемпіонату

У Сумах зіграли перші в новому році матчі зимового чемпіонату Сумської області з футболу.

Першими після новорічно-різдвяної перерви на поле вийшли северинівський «Колос» та «Гранум» зі Сніжків.

У першому таймі суперники голів не забивали. Після відпочинку гол Руслана Окіпного, який той забив не 46-тій хвилині матчу приніс перемогу «Грануму»

Валерій Попов, тренер ФК «Гранум» (Сніжки), говорить: «Уцілому, виграли – позитивні емоції лишилися від гри. Хлопці молодці. Хоча у нас команда молода, є й досвідчені гравці та більше молоді. Вони впорались з нервуванням».

Валерій Свистун, тренер ФК «Колос» (Северинівка), каже: «У першу чергу, погода дала зіграти гарну гру. Взагалі-то гра була рівною. Один реалізований момент командою суперників й програли 1:0».

У другому матчі туру «Барса-U19» завдяки «дублям» Дмитра Тарабари та Ярослава Плечія в «суху» (4:0) перемогла «Барсу-U17». Перше коло чемпіонату «Барса-U19» пройшла без втрат очок. На три та шість очок від лідера відстають «Гранум» та «Колос». Нижче топ-трійки у турнірній таблиці розташувались «СНАУ» та «Барса-U17». Гравець команди аграрного вишу Олександр Федченко (в активі якого шість влучних ударів по воротах суперників) лідирує у «гонці» бомбардирів.