У Сумах змагалися юні скелелази

У Сумському Палаці дітей та юнацтва відбулись змагання зі скелелазіння, приурочені Міжнародному дню гір, який щороку відзначається 11 грудня. Їх організували на базі гуртка туризму «Абалаковець».

Змагання з боулдерінгу являє собою серію коротких важких трас, які мають подолати учасники не на швидкість, а піднятися якомога вище, до конкретних позначок на стіні.

Цього разу у змаганнях взяло участь близько півсотні учасників. Це діти 2001-2009 р.н. у п`яти вікових категоріях. У підсумку цих змагань визначили 30 переможців, які зайняли призові місця. Решта учасників – отримала фруктові подарунки.

 

У травні наступного року гуртку «Абалаківець» виповниться 50-ти річний ювілей. Його керівник Віра Паненко розповіла, що ці змагання є своєрідним підсумком їхньої діяльності за рік. Це розуміння дітьми серйозності бути у команді та можливість вкотре тренувати власну терплячість. Ці змагання мають на меті й просвітницьку ідею – розповісти більше інформації юним скелелазам про гори.

 

 

 

Всього «абалаківці» беруть участь у близько півсотні змаганнях за рік. Це  останні цьогорічні. І вже 3 січня команда рушить на Західну Україну, для сходження на Різдво на найвищу гору України – Говерлу.

 

 

comments powered by HyperComments