АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

У Сумської митниці новий очільник


До виконання обов’язків начальника Сумської митниці приступив 38-річний Олександр Щуцький, який до цього 9 місяців керував митним постом «Луцьк» на Волині.

Новий очільник Сумської митниці був помічником на громадських засадах нардепа 7-го скликання від партії «Батьківщина» Михайла Апостола. Зараз на сайті Верховної ради він значиться помічником на громадських засадах нардепа від «Народного фронту» Ігоря Бриченка. За даними Єдиного державного реєстру декларацій сім’я нового керівника митниці складається із сина Михайла і дружини Світлани Безкоровайної. За минулий рік вона заробила понад півмільйона гривень (553 363 грн.). Дохід самого пана Щуцького склав 14 тисяч гривень за рік (14 200 грн.). У користуванні родини Олександра Щуцького минулоріч перебували гідро-цикл марки seadoo 260 і чотири авто:  audi  tt  1999 року, bentley  gt  2006 року, bmw  x5  2007 року та mercedes  gl350  2013 року. Із нерухомості митник задекларував на дружину недобудову площею 400 квадратів у Вишгородському районі Київщини, там же дві земельні ділянки, площею майже 23 сотки( 2296 м кВ.), і  квартиру у Києві площею 21,4 м кв  на себе.

За словами в.о. начальника Сумської митниці Олександра Щуцького, його призначили у Суми аби він збільшив надходження до бюджету з митних платежів.

comments powered by HyperComments