ОСТАННІ НОВИНИ

У «золотому матчі» розіграли нагороди першості Сумської області

У неділю Богдан Єсип (як гравець) здобув «золоті» медалі першості Сумської області з футболу.

«Гранум» зі Сніжків, що на Буринщині,  зустрівся з «Україною-Токарі» Сумського району.

У першому таймі суперники не потішили своїх вболівальників результативними атаками. А на початку другого тайму рахунок відкрив «українець» Костянтин Сорока, який перекинув Дениса Дерев’янка. Команда зі Сніжків відповіла на це небезпечними атаками, але Андрій Бубенцов не дав гравцям із Буринщини себе «пробити». Вдруге воротаря номінальних господарів цього поєдинку засмутив головний тренер ПФК «Суми» Богдан Єсип, який на цей матч вийшов як гравець «України-Токарі» і відіграв від стартового до фінального свистка – зробив це з положення «поза грою». На зважаючи на це, без забитого м’яча один із кращих бомбардирів першої ліги України в цьому матчі з поля не пішов. На останній хвилині матчу Єсип поставив фінальну крапку в ньому – 2:0 на користь команди з Сумського району.

Наставник, тепер уже віце-чемпіонів, нарікає на брак досвіду у більш молодої команди «Гранум».

По завершенню матчу призери сезону 2017-ть отримали свої нагороди – «бронзові» медалі «Колос» із Северинівки Сумського району, «срібні» – «Гранум», а «золото» і чемпіонський Кубок – футболісти «України-Токарі».