Українські біатлоністи готуються до Олімпіади

Українські біатлоністи готуються на Олімпійські ігри 2018 року у Пхенчані. До головного старту чотириріччя спортсмени налаштовуються у Поклюці – там триває навчально-тренувальний збір. У січні тренери національної команди планують скинути навантаження та приділити увагу тренуванням на швидкість.

Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України, говорить: «Будуть бігти ті, хто буде сильніший на той момент. Ми будемо бачити в лютому, всі будуть стартувати, будуть контрольні, будемо бачити їх стан. І у нас сьогодні є шість-сім чоловіків і дівчат, які взаємозамінні. І будь-хто може замінити іншу, без втрати якості результату. 11 медалей, які розігруються на Олімпійських іграх – це багато. І на кожній гонці ми можемо претендувати на медалі».

Нині у складі збірної команди України Віта та Валя Семеренко. Магістрантка СумДУ – Юлія Джима, уродженка Сумщини Анастасія Меркушина та випускниця СумдДУ – Ольга Абрамова. Серед чоловіків – уродженці Миколаївки: Руслан Ткаленко та Артем Тищенко. У складі команди «Б», сумчанка Юлія Журавок та уродженці Сумщини: Андрій Доценко й Антон Дудченко.

Олімпійські ігри стартують 9 лютого у Південній Кореї й триватимуть до 28.

comments powered by HyperComments