Українським пенсіонерам перерахували пенсії

 

Їх підвищили для непрацюючих пенсіонерів, що відпрацювали 35 років – чоловіки та 30 – жінки. Переглянули суми виплат через підвищення прожиткового мінімуму. З 1-го травня такий складе 1312 гривень (став більше на 65 гривень). Розмір пенсії рахували кожному індивідуально.

У Сумській області – 350 тисяч пенсіонерів. Збільшені пенсії отримуватимуть 76% із них – це 266 тисяч людей. Гроші їм виплатять у звичну для пенсіонерів дату травня.

У грудні 2017 року очікують наступне підвищення пенсії – теж на 65 гривень. Тоді, за законом про Державний бюджет, знову підвищать прожитковий мінімум.

 «У нас на сьогоднішній день солідарний рівень не індексується на рівень інфляції і не індексується на рівень зростання середньої заробітної плати. Індексації або осучаснення для всіх прошарків населення державний бюджет не передбачає. Це відбувається в ручному режимі, коли наші старші політики чи топ-політики знаходять в державному бюджеті якісь компенсатори», – говорить експерт групи «Пенсійна реформа» ГО «Реанімаційний пакет реформ» Галина Третьякова.

comments powered by HyperComments