Успіхи дзюдоїста та панкратіастів

У Загребі стартував чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів до 21-го року. Перемогою стартував у столиці Хорватії Геворг Манукян (вагова категорія 73 кілограми) . На загребському татамі студент СумДУ  в першому раунді переміг німця Еміля Хеннебаха. Наступним суперником Геворга був Аку Лаакконен. Перемігши фіна сумський студент вийшов у третій раунд турніру, де переміг португальця Хоао Фернандо і кваліфікувався у чвертьфінал. В ¼ фіналу Манукян переміг француза Хуго Метіфі, а в поєдинку за путівку у фінал програв турецькому дзюдоїсту Білалу Чілоглу і завершив змагання з «бронзою». В п’ятницю у боротьбу за медалі чемпіонату світу вступає ще один представник сумського вишу Олександр Черкай (вага вісімдесят один кілограм).

В Баку стартував чемпіонат світу з грепплінгу. Для молодіжної збірної України старт турніру вийшов вдалим – новачки, школярі, кадети та юніори разом завоювали 5 золотих, 8 срібних і 14 бронзових нагород. Не залишились без медалей панкратіасти Сумщини. Серед юніорів у своїх вагових категоріях срібло здобули Людмила Орел, Владислава Цилуйко та Богдан Дорда, «бронзу» – Олександр Артюх  та Олександр Костенко. Серед кадетів у сумчан три бронзові нагороди. Іх вибороли Ілля Боряк, Максим Висоцький та Іван Будко. Срібним призером серед школярів став Владислав Кривошей. Cеред ветеранів (35+) «бронзу» здобув Роман Міронов.