ОСТАННІ НОВИНИ

Від футболу до флорболу – в короткому огляді

ПФК Суми та охтирський  «Нафтовик-Укрнафта» в суботу зіграли останні домашні матчі чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги у календарному році. «Містяни» на «Ювілейному» приймали київський клуб «Оболонь-Бровар». У грі четвертого туру в Києві сумчани (тоді ще під керівництвом Іллі Близнюка) поступились супернику з рахунком 1:2. У складі сумської команди тоді відзначився Олександр Лебеденко. Цієї суботи під керівництвом Богдана Єсипа сумська команда не змогла взяти реванш за поразку в першому колі. Але й не дала забити супернику. В підсумку фінальний свисток арбітра матчу стартові нулі на табло перетворив на підсумкові. Паралельно сумському матчу у Охтирці на поле вийшли «Нафтовик-Укрнафта» та МФК «Миколаїв». У першому колі в гостях охтирчани програли з рахунком 1:2. На шостій, компенсованій, хвилині зустрічі гол престижу забив тоді Леонід Бояринцев. На своєму полі охтирчани відігрались за ту поразку – єдиний і переможний гол на 25-тій хвилині зустрічі забив Антон Яременко. У турнірній таблиці першої ліги лідирують столичний «Арсенал», «Полтава» та «Інгулець» з Петрово. «Нафтовик» покинув «зону вильоту», «Суми» у неї повернулись – команди Сумщини посідають, відповідно, чотирнадцяте та п’ятнадцяте місце. Після цього туру «нафтовики» пішли на зимові «канікули», а «містяни» зіграють на виїзді ще один матч – проти «Миколаєва».

Оновлена команда «СумДУ» стартувала у новому сезоні першої футзальної ліги виїзним матчем проти новачка ліги – «Дніпра» з Черкас.

Господарі поля першими забили в цьому матчі. Після цього завдяки рикошету підопічні Сергія Песоцького зрівняли рахунок, а завдяки удару Романа Прощенка на перерву пішли ведучи у рахунку. А от після перерви забивали господарі. І зробили вони це шість разів, декласувавши володаря «золота» минулого сезону з рахунком 7:2.

У рамках чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд вищої ліги БК «СумДУ» зіграв із командою «Золотий Вєк» із Кропивницького. В минулому сезоні суперники чотири рази зустрічались «під щитами» і чотири перемоги здобули баскетболісти «Золотого Вєку» – з рахунком 97:75 та 103:71 у Сумах і 124:74 і 90:70 в Кропивницькому. Узяти реванш за ці поразки «політехніки» не змогли. В першому з двох поєдинків туру «політехніки» поступились супернику. В суботу в кошик команди з Кропивницького сумчани закинули 81 очко, гості у відповідь – 97.  У неділю «політехніки» знов набрали 81 очко. «Золотий Вєк» – менше, ніж напередодні, але і 91-го пункту вистачило йому для перемоги. За підсумками трьох турів «СумДУ» посідає четверте місце в турнірній таблиці першої групи регулярного чемпіонату.

Сумські «політехніки» зіграють з харківськими. Визначились пари 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу. Згідно з жеребом, у суперники «СумДУ» дістався харківський «Політехнік». Ігри четвертого раунду Кубка України суперники зіграють 15 і 16 листопада. Ці матчі за обопільною згодою команд будуть зіграні в Харкові — 15 листопада в СК «Локомотив», а 16 листопада в УСК ХПІ. Обидва поєдинки розпочнуться о 18:00.

Сумські гандболісти поділили очки з полтавчанами. В першому виїзному матчі чергового туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої підопічні Максима Кунпана поступились «Динамо-Полтаві» в два м’ячі – 25:28. Наступного дня сумчани взяли реванш з рахунком 31:23. У турнірній таблиці сумчани поділяють третє-четверте місця з «УДТХУ» з Дніпра. Саме з дніпрянами «СумДУ» зіграє в наступному турі 24-25-го листопада. Матчі прийматиме легкоатлетичний манеж.

Сумські волейболісти в матчах другого туру чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги здобули дві перемоги. ВК «ШВСМ-СумДУ» в чотирьох партіях здолав «Агро-Спорт» із Херсонщини, а з СК «Херсон-Сіті» їм зарахували технічну перемогу. Після п’яти ігор сумчани йдуть на четвертому місці турнірної таблиці. Дев’ятого та десятого грудня на своєму майданчику «ШВСМ-СумДУ», в третьому турі, зіграє з десятою командою чемпіонату – «МХП-Вінниця» та лідером «вишки» – одеським «Заваіром».

Дві команди сумських «Воронів» стартували у  чемпіонаті України з флорболу серед юніорів. Команда U-12 поступилась (0:3) київським «Хаскі», перемогла (7:0) вінницький «Маяк» і розписала мирову (2:2) з «Надією» з Коломиї. Команда U-14 стартувала поразкою від «Хаскі» (1:5) після чого перемогла «Бахмутських Левів», «Легіон» із Новопилипівки та київських «Вікінгів» (5:2, 7:2 та 3:2 відповідно). Після першого туру в турнірній таблиці команда U-12 посідає п’яте місце, U-14 – четверте. Ігри другого туру 22-24-го грудня прийматиме спортивний комплекс сумського державного університету.