Відклали судове засідання по смертельній аварії на проспекті Лушпи


Судове засідання у справі загиблої під колесами тролейбуса студентки перенесли на 14 грудня. Слухати справу почали у березні цього року. Сьогодні планували дізнатись подробиці події в одного зі свідків. Утім, у засідання не з’явився адвокат потерпілої –мами загиблої дівчини.

«Він просить  ознайомитись із матеріалами кримінального провадження, зробити відео копії  і відкласти розгляд кримінального провадження через зайнятість в іншому кримінальному провадженні», – зачитав клопотання суддя Зарічного районного суду м.Суми Олександр Капкін.

Мати загиблої дівчини виступила проти того, щоб слухання відбулось без її представника.

« Вона має право дійсно на правову допомогу. В даному випадку її інтереси представляє адвокат Кондратенко, який дійсно зайнятий в іншому процесі, тому вважаю дійсно за можливе відкласти судовий розгляд даного кримінального провадження», – сказав прокурор Сумської місцевої прокуратури Віталій Шаповал.

«Для всіх буде зрозуміло, що, як зазначалося раніше, шо не тільки сторона обвинувачення перешкоджає або сповільнює розгляд даної справи», – каже Володимир Кругляк, захисник обвинуваченої Ольги Нікуліної.

Нагадаємо: обвинувачених у цій справі троє – водій тролейбуса, начальник служби руху КП «Електроавтотранс»і начальник технічного відділу управління капітального будівництва та дорожнього господарства міської ради. Всі зараз працюють на своїх місцях. Загинула студентка у Сумах у лютому 2016 року – потрапила під тролейбус, що зупинився навпроти торговельного центру «Лавина».

comments powered by HyperComments