ОСТАННІ НОВИНИ

«Вікторія»  закрила сезон виїзною перемогою.

«Вікторія» з Миколаївки мажорно завершила груповий турнір чемпіонату України з футболу серед аматорів.

Закривали сезон миколаївці виїзним матчем проти футбольного клубу «Первомайськ» із Миколаївської області. Аби відкрити рахунок підопічним Артема Радіонова вистачило 35 секунд – голом-красенем відзначився Владислав Середа. Удруге м’яч побував у сітці воріт господарів на 57-ій хвилині після удару Богдана Варченка.  Через три хвилини потроїв перевагу «Вікторії» Максим Мисловський . На вісімдесят першій хвилині зустрічі Варченко оформив «дубль». Ну, а фінальну крапку в матчі у компенсований арбітром час поставив Мисловський – 5:0 на користь команди «Вікторія», яка дебютний аматорський сезон завершила на четвертому місці у групі.