АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

Владислав Грицай: «Чотири, шість, вісім – числа, які привертають стабільність …»

У передачі «Домашній психолог» ми продовжуємо говорити про гроші. Чи можна підіймати знайдені купюри, як правильно ставитися до таких бажаних папірців під час покупок? А ще про те, як правильно спрямовувати кошти на благодійність? Розповів у студії “Слобода-FM” Владислав Грицай, майстер нумерології, психолог, коуч, психодрама практик, учасник 15-го сезону проекту ” Битва екстрасенсів”, засновник Майстерні позитивної нумерології.

 

Як правильно ставитися до грошей, аби вони хотіли прибувати до гаманця?

В.Г. Я та гроші – сядьте й подумайте, яка у вас взаємодія. Як ви одне одного ображали… Можливо, ви коли-небудь віддавали гроші з жалістю чи були жадібними… Намагайтеся очистити голову від цього сміття. Ставте собі за мету заробити гроші й з радістю їх витратити.

Чи можна й варто дарувати на дні народження, весілля гроші?

В.Г. Звісно, можна й це варто робити. Насправді, коли ви даруєте гроші, то ви вкладаєте кошти в чуже благополуччя. Ні, ви не віддаєте свого. Вкладаючи, Всесвіт говорить, що ви молодець і дає нові можливості.

Як повинен виглядати гаманець? Скільки грошей там повинно лежати? Як саме?

В.Г. Гаманець має бути червоного, чорного чи коричневого кольору. Це ті кольори, які приваблюють гроші. Гаманець має бути позбавлений всього зайвого. Бажано, щоб там не було фотографій. Варто розуміти, що гаманець – це будинок грошей. Як до нього ставляться, наскільки він чистий, наскільки й гроші туди будуть надходити.

Гроші більше люблять обіг чи накопичення?

В.Г. Дивлячись, яку мету ви ставите перед собою. Якщо накопичуєте для того, аби накопичити – це погано. Якщо ви поставили перед собою мету, то гроші будуть поважати вас. І відповідно будуть знаходитися можливості для заробітку.

comments powered by HyperComments