Визначились фіналісти ¼ сумського «чемпіонату світу» з футболу

У Чемпіонаті світу з міні-футболу по-сумськи розпочались ігри етапу плей-офф. До цього команди провели зустрічі у групах.

Половина матчів першого етапу плей-офф завершилися вчора. У них суперники боролися за путівки до чвертьфіналу. «СумДУ-Інтер/ Марокко»  і «Легіон/ Єгипет» в  основний час  не виявили  сильнішого, завершили його з рахунком– 2-2. В серії пенальті влучнішими були  іноземні студенти. «Натон/Бельгія»  переміг «Інтайм/Сенегал» – 2-1. Два   м’ячі забили впродовж двох хвилин у ворота «Педуніверситету/Франції» гравці «Медцентру/Хорватії». «Будмакс/Швеція» святкував перемогу над «Сучасником//Бразилією» -3-1. «LS Group- Португалія» здобув перемогу  з рахунком  4-2 над  футболістами села Верхня Сироватка, що представляли Саудівську Аравію. Єдиний м’яч вирішив долю зустрічі на користь «КомпСервіса/Нігерії» у матчі з «ЗіКоНі-Данією».

Віталій Великодний, граючий тренер  «ЗіКоНі», говорить: «У свій час були чемпіонами світу у 2010 р. Зараз у нас таких великих задач не стоїть. Але хочеться продовжити своє спортивне життя. У нас ветеранська команда. І ми намагаємось отримувати від цього задоволення. Й радувати глядачів».

«Food Centre/Німеччина» розгромив «Фенікс/Сербію» – 11-1. Сім м’ячів на двох  забили  Агіл Велієв і Сергій Ткаченко.

Олександр Береговий,  капітан  команди «FOOD CENTRE», каже: «Поки перемоги нам даються доволі легко, бо у нас група не дуже сильна. Суперники – більше аматорські команди. Ми трішки сильніші, хоч одного разу зіграли внічию».

Не відстав  від  сумських німців і «Lex VSK/Польща». Його гравці  10  разів змушували «Тріумф/Туніс» розпочинати з центра поля. «Хет-трик» в активі  Віталія  Ханюкова.

Сергій  Пасько, тренер «LEX VSK», каже: «У нас у команді завжди високі задачі. Тому, других задач не буває. Тільки перемога. Далі суперники будуть сильніші. Не всупереч  команді. Ні в якому разі. Будемо старатися, будемо старатися. Ми маємо це робити».

Система розіграшу турніру, ідентична тій, за якою влаштовують матчі справжньої світової першості. Команди за жеребом обирають собі суперників.

У п’ятницю команди  зіграють матчі чвертьфінального етапу. Команди, що  вибули з боротьби  за нагороди   чемпіонату,  у суботу на «Барсі»  позмагаються за Кубок світу по-сумськи – на підтримку Олега Сенцова. Цьогоріч це п’яті за ліком змагання.