Затримання голови господарського суду


Голову господарського суду Сумської області Олександра Коваленка викрили на отриманні неправомірної нагороди у понад 26 тисяч доларів. Таку суму за інформацією СБУ суддя вимагав від місцевого бізнесмена за вирішення земельного питання. Затримали чоловіка вчора співробітники СБУ, спільно з працівниками спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро.  Слідчі дії проводили у незачиненому кафе. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 368 – «отримання неправомірної вигоди». Сьогодні в управлінні СБУ від коментарів відмовились.

“Під час обшуку ніяких грошових коштів про які відрапортувала СБУ на власному офіційному сайті ні  при ньому, ні в автомобілі вилучено не було. Мною детективам було заявлене клопотання про його негайне звільнення у зв’язку з відсутністю будь-яких доказів, які вказували б на скоєння злочину.  У мене інформації на даний момент щодо вручення йому підозри немає”, – повідомив адвокат Олександра Коваленка Юрій Ломака.

До слова, Олександр Коваленко у минулому році задекларував майже 313 тисяч зарплатні. Його дружина – більше півмільйона гривень від підприємницької діяльності. Крім того, на рахунках у банках чоловік має 30 тисяч доларів та 25 тисяч – дружина. Від відчуження майна Олександр Коваленко задекларував 760 тисяч грн.  Дружина – майже 900 тисяч гривень.  Подружжя позичило третім особам сумісно 330 тисяч гривень.

 

 

comments powered by HyperComments