Земля у військовому містечку в Сумах у власності Міноборони


Земля у військовому містечку Сум – у власності Міноборони і передавати у власність її нікому дозвіл не надавали.Таку інформацію виклали у відповіді на наш інформаційний запит у міністерстві. Як зазначено у листі, загалом за тієї адресою обліковується майже 57 га землі, що належить військовим.

Вона немає кадастрового номеру, документ, який підтверджує право власності Міноборони на територію, датується 1976 роком.

Наразі там будують житло. Цю історію ми розказували у п’ятницю, 10 листопада. Орендар викупив комунальне майно за 400 грн за квадратний метр, аби будувати там двоповерхові котеджі, ціна на які в Сумах складає близько 10 тис. грн  за квадратний метр.Тоді ми зазначили, що у 2015 році один гектар землі Сумська міська рада передала у постійне користування забудовнику. Маємо зробити уточнення: у рішенні, на яке ми посилались, мова йде про передачу землі у постійне користування не підприємству, а управлінню майна міської ради. Нині, за іншим рішенням сесії міськради – від 21 червня цього року – на Герасима Кондратьєва, 165, збираються рахувати всю землю військового містечка та окреслювати її кордони.

“Всі земельні ділянки  разом з об’єктами нерухомості були передані близько 10 років тому до комунальної власності територіальної громади міста Суми.  Ми робимо інвентаризацію земель.  Є рішення Сумської міської ради для того, аби визначити межі та розмір земельної ділянки. Робота триває. На наступний рік можливо буде зроблена інвентаризація”, – говорить Юрій Клименко, директор департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради.

 

comments powered by HyperComments