Зінченко дебютував за «Манчестер Сіті», збірна туру Першої ліги та перемога Самсон

Зінченко зіграв у складі «МанСіті». Студент СДПУ ім. Макаренка, український футболіст, Олександр Зінченко, дебютував у складі клубу «Майчестер Сіті». В 1/8 фіналу Кубку англійської ліги, їх суперником став клуб «Вулверхемптон», який у підсумку програв «МанСіті» по пенальті, з рахунком 4:1. На полі українець відіграв весь матч. Тим часом, Зінченка викликали до Молодіжної збірної України. Вони зіграють кваліфікаційний матч відбору на чемпіонат Європи 2019 року. Їх суперником стане збірна команда Англії. Зустрінуться вони у Києві, на стадіоні «Оболонь-арена».

Інтернет-портал Sport Arena, підбиваючи підсумки 18-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, склав символічну збірну туру. До числа одинадцятьох кращих увійшли двоє представників ПФК «Суми». Номінацію «Центральний захисник» отримав «містянин» Тара Дурай, кращим лівим захисником назвали його партнера по команді Бадрі Акубардія.

Інший портал – footboom – відзначив гру Акубардії, включивши її до своєї збірної туру. У 18-му туру на полі стадіону «Ювілейний» «Суми» мінімально перемогли «Нафтовик-Укрнафта» з Охтирки. У компенсований час першого тайму Дурай розіграв штрафний, що в підсумку призвело до голу. Гол цей на свій рахунок записав Акубардія.

У Мінську в рамках підготовки до матчу кваліфікаційного раунду кубку світу-2019, де гратиме зі збірною Угорщини, національна жіноча збірна України зіграла товариський поєдинок проти команди Білорусі. «Синьо-жовті» забили суперницям два «сухих» м’ячі в першому таймі та ще два в другому. Перший тайм у воротах української команди відіграла сумчанка Катерина Самсон.