Змагання лижників, легкоатлетів та силачів у спортивному дайджесті

Конотоп готується прийняти етап кубку України з лижеролерів. Змагання відбудуться 30-го вересня на місцевому стадіоні «Локомотив». Організатори очікують на приїзд сильніших лижників країни. Нагадаємо, на міжнародних змаганнях з лижеролерів у Чернігові представники Сумщини здобули одинадцять медалей. Олексій Красовський став «золотим» на дистанціях 10 та 15 кілометрів; Андрій Орлик здобув, відповідно, «срібло» та «бронзу»; Андрій Марченко став «бронзовим» на «десятці». Жінки змагались на дистанціях п’ять та десять кілометрів. Наша землячка Марина Анцибор стала двічі «золотою». Юлія Кроль стала другою на дистанції п’ять кілометрів і третьою на десятикілометровій дистанції, Тетяна Антипенко – третьою на «п’ятірці» і другою на «десятці».

Уродженець Сумщини перейшов у «марафонці». Дмитро Лашин дебютував на марафонській дистанції пробігши Берлінський марафон. Свої перші 42 кілометри 195 метрів наш земляк подолав за 2 години 14 хвилин і 45 секунд. На фініші він був 14-м в абсолюті та 3-м серед європейців.  До того ж Дмитро на своєму першому марафоні показав другий кращий результат сезону в Україні.

У місті Луцьк відбувся Чемпіонат України із класичного пауерліфтингу серед дорослих, ветеранів, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат всіх вікових груп. Загалом у змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з Донецької, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Сумської областей. Сумські пауерліфтери – Вихованці ДЮСШ “Спартаківець” – на цих змаганнях здобули дві медалі. Вячеслав Коваленко посів ІІІ місце серед юнаків з результатом 387 кг, Олексій Назарчук а став «срібним» серед юніорів вижавши 720 кг.