12,5% пільговиків отримають безкоштовні путівки до санаторіїв

Цьогоріч у Сумах планують оздоровити 250 дорослих пільговиків. Путівки отримають 12,5% людей, які мають на таке право. Решті у 2018 році на путівки до санаторіїв розраховувати не варто. На ці цілі у міському бюджеті мають 1 млн 600 тис. грн – це гроші державної субвенції – за потреби 12 млн грн. Про це повідомила нам сьогодні у міській раді Алла Котляр під час брифінгу – начальниця профільного управління.

У Сумах проживає близько 2 тис. пільговиків чотирьох категорій. Це – учасники бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1 категорії, особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства, особи з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

Термін путівки становить від 18-ти до 35 днів (у залежності від виду захворювання). З 2017 року пільговики можуть самостійно обирати заклад для лікування та оздоровлення. У разі наявності путівки заявник укладає договір із департаментом соцзахисту та санаторієм.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь