14 команд стали учасниками чемпіонату міста з пляжного волейболу

Чемпіонат міста з пляжного волейболу стартував у Сумах. Вчора розпочалися кваліфікаційні змагання. Участь у них взяли шість жіночих та вісім чоловічих команд.

Ігор  грає на позиції захисника, його напарник – блокуючого. До чемпіонату хлопці готуються щодня. Приходять на пляж після роботи.

Ігор Скринник,  волейболіст, говорить: «У пляжний волейбол почав грати, мабуть років 4-5 назад, до цього грав у класичний, а потім коли перший раз вийшов на пісок, зрозумів, що це на багато краще та цікавіше».

Грають за коловою системою. Зустріч це дві партії, до 21 очка.

Дар’я Донська, волейболістка, каже: «Пляжний волейбол дуже гарний вид спорту. Розвиває дуже сильно фізично і розумово, бо це гра не тільки фізично складна, але ще й треба тактично знати як грати і технічно».

Крістіна Резнікова,  волейболістка, розповідає: «Це перша гра у нас була. Зіграли ми. Могли б краще. Але ми виграли. Все добре. Треба більш злагоджено грати та почуватися впевненіше, напевно, на корті».

У кваліфікації чемпіонату визначать кращі чотири команди, які змагатимуться у фіналі за «золото».

Валерій Самодай, головний суддя змагань, говорить: «Вік різний від дітей до дорослих. Найстарший я б сказав, більше 40 років. Ті люди, які грають у молодших – від 14. Немає обмежень».

Чемпіонат із пляжного волейболу міста Суми серед чоловіків та жінок триватиме впродовж трьох днів. Переможця визначать вже цієї неділі. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь