16-28 серпня в Китаї пройдуть II Юнацькі Олімпійські ігри

Вони зберуть найкращих атлетів віком від 14 до 18 років з понад 200-х країн світу. Естафета Олімпійського вогню, яка проводиться за ініціативи Національного Олімпійського комітету України, досягла свого апогею. Стартувавши в історичній Ольвії, що на Херсонщині, смолоскип побував і на Сумщині.
Організатори свята зібрали близько 200 дітей із 5 заміських оздоровчих таборів, що знаходяться на Баранівці. Відрадно, що з сумськими дітьми поруч знаходяться дітлахи із Донецької та Луганської областей, які прибули на відпочинок до Сумщини.
Усі присутні стали учасниками естафети «Олімпійського вогню», адже вони із рук в руки передавали факел, який запалила срібна призерка Олімпійських Ігор Олена Петрова.
Є чим поділитися з дітьми і учасниці Олімпійських Ігор, чемпіонці світу та Європи з біатлону Оксані Яковлевій.
Загалом такі акції мають на меті у цікавій формі розповісти учасникам про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя.
Загалом, Україна відправить 58 атлетів на Олімпійські Ігри до Китаю. Серед списку учасників від нашої країни є і один наш земляк, вихованець Конотопської ДЮСШ ім. Маміашвілі з греко-римської боротьби Олексій Масик. Українські спортсмени будуть представлені у 22 з 28 видів спорту. Урочиста церемонія проводів юнацької збірної команди України на II літні Юнацькі Олімпійські ігри відбудеться 6 серпня у Києві на території Маріїнського парку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь