2014 рік для спортсменів Сумщини видався результативним

До загальнообласної скарбниці вони вже поклали 345 нагород різного ґатунку. І це не межа, адже рік не закінчився. Тож мають надію: медальний кошик іще поповниться.
Попри складну суспільно-політичну ситуацію в країні, значимі спортивні події продовжують фінансуватися державою. Із початку року наші спортсмени взяли участь у майже трьохстах всеукраїнських і трьох десятках міжнародних змаганнях. Завоювали 131 золоту, 116 срібних і 98 бронзових нагород.
На спортсменів, які завоювали медалі найвищі, особливо, якщо мова йде про чемпіонати і Куби Світу та Європи, а також олімпійські ігри, чекає винагорода. І щоби переможців урівняти у правах на її отримання, повідомив Дмитро Лантушенко, наразі розробили єдину систему заохочення переможців і призерів престижних змагань.
Загалом із початку року спортсмени Сумщини завоювали понад три сотні медалей. Сподіваються, що за останні чотири місяці свій переможний кошик довантажать.