26 сумських панкратіастів змагатимуться за медалі чемпіонату світу

26 сумських панкратіастів  у складі збірної України на чемпіонат світу. Наразі спортсмени завершили навчально-тренувальні збори й готуються до виїзду у Білорусь.

Усього у команді України близько 80-ти панкратіастів. Один із них – Богдан, сам із Кременчука, тренується у Сумах.

Максим Сергеєв, майстер спорту України з панкратіону, говорить «У Сумах є чудова база для підготовки, на жаль у Кременчуці такого немає. Але ми зараз працюємо над цим. Я ще працюю паралельно тренером. І ми також розвиваємо панкратіон у Кременчуці, хочемо, щоб така база була там. Приїхав, бо тут є хороші спортсмени й є час підготуватися».

Їде захищати титул «чемпіонки світу» Світлана Скрипник. Зараз дівчина підганяє вагу під категорію 53 кг

Світлана Скрипник, Заслужений майстер спорту з панкратіону, каже: «Налаштована досить серйозно. Думаю, що підготовка була на високому рівні. Збори, все було тільки до того, щоб перемогти. Я вважаю, що результати також будуть гарні. Я не скажу, що якось особливо до когось готувалася. Я завжди готуюсь сама для себе, щоб покращити свій результат, свою техніку, з кожним разом».

На чемпіонаті змагатимуться  у різних категоріях: 14 сумських панкратіастів боротимуться  серед дорослих, шість – серед юніорів та шість серед кадетів. Із останніх – Олександр – він дебютує на чемпіонаті.

Олександр Костенко, кандидат у майстри спорту з панкратіону, говорить: «Спочатку треба було виграти Всеукраїнські змагання. Я виграв Кубок України. Тренер мене включив до складу збірної. Очкую перемоги. Тільки перемоги».  

До чемпіонату готувалися на двох навчальних зборах. Тренувалися два рази на день. Завершили збір у понеділок.

Сергій Чередниченко, головний тренер збірної України з панкратіону, каже: «Команда готова. Не буду давати прогнозів, але впевнений, що без медалей ми ще не поверталися і цього разу ми зробимо все, щоб здобути якомога більше нагород».

Вночі 31 жовтня сумчани поїдуть до Києва, звідти до Білорусі. Поєдинки чемпіонату світу розпочнуться 2 листопада, триватимуть до 4.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь