45 дітей із Сумщини поїхали на відпочинок до Хорватії

Діти переселенців та учасників збройного конфлікту на Сході України відпочиватимуть на острові в республіці Хорватія.  Пробудуть там з 13 по 26 вересня. Їдуть на запрошення посольства України  в республіці Хорватія.

 Антона з Кролевця у подорож проводжає батько – учасник збройного конфлікту.

“Дуже насичений настрій, бо їдеш в Хорватію, це чиста, красива країна, це навіть безкоштовно. Дуже радий, що їду”, – говорить Антон Сусло, учасник поїздки.

“У нас містечко невелике і не в кожного є загранпаспорт. Перше питання було – чи є загранпаспорт. Так склалося, що Антон займається футболом і був на міжнародних чемпіонатах. Я сказав, що є паспорт”, – розповідає Юрій Сусло, батько учасника поїздки.

Усього до Хорватії їдуть 45 дітей із Сумщини.

 “Було виділено 150 тисяч на компенсацію проїзду. Проживання та харчування в Хорватії безкоштовне. Ми відбирали дітей відповідно до пропозицій органів місцевого самоврядування. Був надісланий лист з проханням відібрати дітей. І від кожного району є відповідна кількість дітей”, – говорить Дмитро Лантушенко, начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА.

“Відпочинок полягатиме у проведенні часу на узбережжі Адріатичного моря. Там будуть розташовані компактні будівлі. Хорватська сторона приготувала нам 3 екскурсії“, – повідомив Владислав Лазаренко, голова ГО “Самаритяни Сумщини”.

О  16:27 діти поїхали до Ужгорода. Завтра о 2 дня будуть там. Потім автобусом до с. Шило на острові Крк у Хорватії.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь