45 призовників з Сумщини поїхали на службу до лав Збройних сил України

Сьогодні біля пам’ятного знаку «Вічна слава» у Сумах о 10-тій – призовників Сумщини відправляли служити до лав Збройних сил України.
20-тирічний Богдан Куссей приїхав на відправку із Білопілля. До військкомату прийшов після 2-ї повістки.

«Повістка прийшла за місяць до Дня народження. На жаль, тоді я не міг прийти, бо їхав на роботу. Після 20 мені виписали нову повістку прийшов медкомісію, став годен і пішов. Песимістичних думок не має. Тобто, нормально. Мені розказували знайомі де там нормально, де там. Це також залежить від того, хто буде твоїм командиром», – розповів Богдан Куссей.

«Для кожного чоловіка самому варто доказати, що я справжній чоловік, а не дитина. Захищати свою сім’ю», – додав призовник Андрій Буйвол.

«Сина відправляю з відчуттям боргу, бо кожен чоловік має пройти цей шлях від призовника до дембелю достойно. І вибір ми зробили правильний і син з цим погоджується», – розповів батько призовника Валерій Шелест.
Служитимуть юнаки в залежності від отриманої освіти. З вищою – один рік, без неї – півтора.

«Сьогодні відправляємо 45 молодиків в Нацгвардію, в державну спеціальну службу транспорт, Держприкордонну службу, 101 бригаду охорони Президента України», – пояснив в.о. заступника військового комісара Сумського обласного військкомату Артем Дегтярьов.

Загалом від Сумщини обласний військкомат має направити 700 призовників. На сьогодні ця цифра складає – 150.
Осінній призов стартував 1 жовтня і триватиме до 30 грудня. За словами виконуючого обов’язки військового комісара всього в області проживає близько 13 тисяч юнаків призовного віку. Точної цифри тих, хто відмовився брати повістку Артем Дегтярьов не назвав. За його словами вона постійно змінюється і наразі сягає 700-800 людей.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь