Сумчани відзначили день Європи

 

Сумчани відзначили День Європи. Свято відбулося у сквері Шевченка. Навчальні заклади міста представили своє бачення європейських країн.

Софія – учасниця свята

Наша школа №17 цього року на Днях Європи представляє Грецію. Це мальовнича країна і, мабуть, кожен хоче відчути себе якоюсь богинею. Наприклад, сьогодні я – Гера, а моя подружка – Афродіта. День Європи – це день, коли кожен може відчути себе частинкою Європи, і кожна школа може представити своє місто, свою країну в Європі, розповісти про традиції, культуру тієї чи іншої країни.

Тетяна Марченко –учасниця свята

Ми представляємо Францію та Італію. Перед вами зразки кухні французької та італійської. Тому чекаємо конкурсу. Хто виграє, той отримує приз смачненький. – А який конкурс? – Конкурс на знання географії, історії, культурології Франції та Італії.

 

 

Ксенія – учасниця свята

Ми вишиваємо хрестиком, це як українці, а як іспанці ми робимо архікустурну вишивку. День Європи – це змога людей показати, що ми знаємо про інших, які ми знаємо традиції, і також не забувати про свої традиції, бо тут Україна серед інших європейських країн. Це ще раз доводить, що Україна – це також Європа.

 

Світлана Попова –учасниця свята

Чому б із вторинного сирья не зробити якісь корисні речі і не зробити наше місто чистим. Наприклад, ви бачите на виставці чудові, гарні роботи, які зроблені із пляшок, із одноразового посуду, із пакетів. Все, що ми викидаємо, для того, щоб наша земля і довкілля були чистим, ми вирішили чудові речі виготовляти і корисні для побуту.

 

 

А біля альтанки сьогодні – день вуличної музики. На цьому майданчику виступили 4 гурти – із Сум та з Білопілля.

Андрій – гурт «У напрямку сонця» (м.Білопілля)

Це велика можливість гуртам, які тільки починають грати, виступити на такій сцені перед людьми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь