Стан травмованих під час вибуху в нічному клубі Сум оцінюють як стабільний

Семеро травмованих під час вибуху в нічному клубі Сум госпіталізували. Про це повідомили в Сумській обласній клінічній лікарні. Наразі двоє знаходяться в хірургічному відділенні, по одному в торакальному, судинному та травматологічному. Ще одного травмованого направили до п’ятої міської клінічної лікарні.

« В обласну лікарню перший звернувся о 6.10 ранку пацієнт з множинними осколковими ураженнями шкіри і верхніх і нижніх кінцівок, обличчя. Надана допомога і цей хворий переведений до п’ятої міської клінічної лікарні, так як житель Сум. Решта хворих, шість, були доставлені каретою швидкої допомоги до приймального відділення обласної лікарні. В загальному можу сказати одне, що там є множинні осколкові поранення тулуба, обличчя, верхніх і нижніх кінцівок. Хворі до обстежуються, надана відразу невідкладна допомога. По характеру травм відповідно розподілені по відповідним відділенням. Поки якоїсь остаточної інформації стосовно остаточних діагнозів сказати не можливо на даний момент, поки вони на етапі обстеження і лікування, але, на даний час хворі стабільні, загрози життю немає», – розповів про стан травмованих Андрій Осадчий, черговий лікар Сумської обласної клінічної лікарні.

Ще одного травмованому надали допомогу на місці події, після чого він пішов додому.

Нагадаємо, о 5:35 ранку на другому поверсі сумського нічного клубу «Луна» стався вибух від гранати.http://tv.sumy.ua/vid-vybuhu-v-nichnomu-klubi-sum-postrazhdaly-7-lyudej/

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь