80 прикордонників отримали квартири у Сумах

Сьогодні ключі від помешкань вручили  для 80 родин військовослужбовців Держприкордонслужби. Зробити це приїхав Міністр внутрішніх справ та голова Держприкордонслужби Ураїни. Побудували такі згідно держпрограми забезпечення житлом.

Спочатку нагородили грамотами – потім і самі ключі від квартир.

«На цей рік було виділено 200 мільйонів гривень. Нам вдалося заложити 11 об`єктів, 5 буде завершено в цьому році. Крім 80 ще плануємо здати близько 200 квартир в різних куточка країни», – говорить Петро Цигикал, голова Державної прикордонної служби України.  

Далі пішли по квартирах. Сьогодні розподіляли  одно- та двокімнатні. Це однокімнатне помешкання пана Вадима. Обдивлятися прийшов із мамою.

«Плінтус  першим поклею, бо не подобається, що немає. Меблі ще треба, щоб було де спати і куди одяг складати. А так все подобається», – говорить військовослужбовець Вадим Єфіменко.

На багатоповерхівку витратили 38 мільйонів із держбюджету. Іншу половину будівлі також на 80 квартир мають завершити до кінця наступного року. Загалом на квартири чекають ще близько 300 прикордонників Сумщини.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь