80-річна сумська пенсіонерка жертвує свої заощадження на лікування поранених в АТО військових

Планує і надалі допомагати ліками для сумських бійців.
З Зінаїдою Тихонівною пан Володимир знайомий не одне десятиліття. Колись разом працювали в тролейбусному управлінні. Тепер пенсіонери товаришують і підставляють одне одному плече допомоги. Про жінку у Володимира Єфимовича – тільки добрі слова.
Бажання допомагати пораненим військовим у жінки – не тільки поклик душі. Вона як ніхто інший знає, як боляче втрачати найрідніших. Два роки тому її сина – відомого сумського дизайнера, архітектора та байкера – знайшли мертвим біля власного будинку.
Сама уродженка Донецька, Зінаїда Тихонівна болісно переживає події, що відбуваються в Україні. Каже, дуже хоче миру і бажає, аби військові поверталися живими і здоровими. Дізнавшись із телевізора про двох поранених бійців, яким ампутували кінцівки, жінка вирішила допомогти – жертвує, свої заощадження.
Допомагати бійцям з АТО жінка вирішила й надалі. Для цього знадобиться та грошова компенсація, яку незабаром, за рішенням суду, почне виплачувати жінці убивця сина… Зробити свій вклад у добру справу може і кожен сумчанин. Інформація про тих, хто потребує допомоги у вільному доступі. На першому поверсі Сумської міської та обласної рад є спеціальні дошки. Одну з них встановив «Благодійний фонду підтримки військовослужбовців сумського артилерійського полку та членів їх сімей».
Ще один такий стенд активісти планують зробити рухомим, аби брати участь у всіх міських заходах і інформувати якнайбільше сумчан.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь