Адвокат заступника начальника колонії заявив про відвід судді


Сергій Рижов – адвокат заступника начальника Сумської колонії Владислава Павлика, якого 29 грудня минулого року патрульні затримали за підозрою у керуванні авто напідпитку, не хоче, аби дану справу слухав суддя Олексій Сибільов. Про це захисник чоловіка заявив під час розгляду адмінпротоколу:

«За участі судді Сибільова, суд є упередженим, оскільки у судді Сибільова є особисті неприязні відношення до підзахисного Павлик та адвоката Рижова».

Суддя Зарічного районного суду міста Суми, Олексій Сибільов постановив:

«Передати заявлений відвід до канцелярії Зарічного райсуду м. Суми для визначення судді щодо його розгляду. До вирішення заявленого відводу суд в такій ситуації вимушений розгляд справи відкласти».

Наступне засідання має відбутись 3 березня. У разі, якщо клопотання адвоката визнають необґрунтованим. Якщо прохання задовольнять, дату наступного засідання визначатиме новий суддя. Нагадаємо, Владислав Павлик – це той чоловік, який 9 лютого на вулиці Роменській у Сумах збив на пішохідному переході 16-річну дівчину. Остання, наразі, знаходиться у важкому стані у лікарні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь