Аеропорт «Суми» проситиме з бюджету додатково більше 5 мільйонів гривень


Вантажопасажирський – такий статус із кінця грудня носить аеропорт «Суми». Таке розпорядження надав уряд. До цього часу аеропорт був тільки пасажирським. Для того, аби приймати вантаж додатково з обласного бюджету проситимуть у депутатів від 5 до 7 мільйонів гривень. Точна сума ще обраховується.

За словами директора підприємства Костянтина Єфименка, гроші будуть необхідні для обладнання робочих місць працівників митної та прикордонної служби, проходження нею сертифікації та придбання техніки. Крім того, існує ряд умов, які необхідно виконати окрім сертифікації. За умови фінансування на це може піти близько року.

Таке рішення уряду оцінив екс-заступник міністра інфраструктури України Олександр Кава. На його думку, навряд чи буде можливість у аеропорту міста залучити додаткові об’єми вантажів. Крім того, на думку експерта починати необхідно тільки з підписання домовленостей з потенційними клієнтами, а не з фінансування.

Нагадаємо, у 2017 рік на фінансування аеропорту з обласного бюджету закладено 4 млн 250 тис гривень.  З пропозицією ж додаткового фінансування керівництво аеропорту планує вийти на найближчу сесію обласної ради.

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь