Акція на підтримку Олега Сенцова відбулась в Сумах


Сьогодні, 2 червня, 20 день голодування Олега Сенцова. На такий крок чоловік пішов із вимогою звільнити всіх українських політв’язнів. 1-го та 2-го червня по всій Україні відбулись акції у його підтримку.

У Сумах акція SaveOlegSentsov розпочалась о 12-тій біля пам’ятника Тарасу Шевченку. До неї долучились близько 40 людей.

“Ми солідаризуємо з паном Олегом, через те, що він бореться. Він є незламним у своїй меті щодо звільнення українських політв’язнів. Знаємо, що в Росії буде проходити Чемпіонат світу з футболу. Символ видалення з поля й порушення правил – це червона картка. Ми цією червоною карткою будемо показувати, що треба видаляти Росію з поля міжнародного спілкування. На картці кожен, хто прийшов на акцію напише чому треба дати Росії “червону” картку”, – говорить організатор акції в Сумах Андрій Кулібаба. 

Організатори оголосили імена 64 політв’язнів, яких утримують за гратами в Росії та окупованому Криму. Також учасники підписали червоні картки з власними вимогами.

Нагадаємо, Олег Сенцов – український режисер, кримчанин. У серпні 2015-го року Північно-кавказький окружний військовий суд, у російському Ростові-на-Дону, засудив чоловіка до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму.

Окрім Олега Сенцова голодування оголосили ще троє українських політв’язнів. Володимир Балух голодує 76 днів, Олександр Шумков – 11; Олександр Кольченко – 3 дні. Останні двоє – у знак солідарності з Олегом Сенцовим.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь