Аматори продовжують боротьбу та кубок та інші футбольні новини

Обидва представники Сумщини в кубку України з футболу серед аматорських команд продовжать боротьбу за трофей. У матчі-відповіді 1/16 фіналу роменський «Агробізнес TSK» на виїзді грав із «Олімпією» з Савенців Полтавської області. Агіл Велієв на двадцять другій хвилині матчу вивів роменчан вперед, але вже через сім хвилин господарі відновили рівновагу. Вдруге команда Валерія Кліщенка вийшла вперед на тридцять сьомій хвилині –  влучним ударом відзначився Ярослав Сидоренко. В другому таймі «Олімпія» зрівняла рахунок у матчі, але за рахунок мінімальної домашньої перемоги «Агробізнес» пройшов далі. Успішно подолала стадію 1/16 фіналу і «Вікторія» з Миколаївки. Підопічні Артема Родіонова грали в столиці проти «Рубікона». На тринадцятій хвилині матчу Максим Ганжа виявився спритнішим за захист киян і відкрив рахунок у матчі. На 55-тій хвилині зустрічі Сергій Ретушняк перекинув кіпера столичної команди і подвоїв перевагу «Вікторії». Втретє господарів поля розпочинати з центру поля змусив Богдан Суходуб, який замкнув подачу з кутового. А вже за дві хвилини подачу від протилежного прапорця у гол перетворив Ілля Лубашев – 4:0 в київському матчі і 5:0 на користь «Вікторії» за сумою двох ігор.

Рівненський «Верес» сумчанина Олександра Бандури в 1/16 кубку України з футболу на виїзді переміг «Агробізнес» із Волочиська з рахунком 2:1. При цьому всі три голи забиті у додатковий час матчу. Наш земляк не потрапив у заявку на цю гру. Тим часом відіграли на полі весь матч екс-«нафтовики» Геннадій та Євген Пасічи і екс-«сумчанин» Артур Западня.

У Тернополі в середу стартував чемпіонат України WU15 серед дівочих команд Першої Ліги. Збірна Сумщини стартувала на турнірі з перемоги — сумчанки перемогли господарок поля з рахунком 3:0. Вже на восьмій хвилині матчу рахунок відкрила Христина Савічева. За десять хвилин із пенальті його подвоїла Анна Коверзіна, а на сороковій остаточний встановила Влада Приходченко. Сьогодні дівчата відпочиватимуть, а в п’ятницю зіграють з командою Кіровоградської області.