Аматори Сумщини перемагають

У чемпіонаті України з футболу серед аматорів (друга група) зіграні матчі тринадцятого туру.

Завдяки голу В’ячеслава Акімова «Вікторія» з Миколаївки на виїзді мінімально перемогла футбольний клуб «Рубікон-Вишневе».

Інший представник Сумщини у турнірі – «липоводолинський «Альянс»на «Альянс-Арена» у Байраці примав клуб «Олімпік» з Кропивницького. На домашньому стадіоні команда Юрія Ярошенка відкрила рахунок на сьомій хвилині.  Влучним ударом по воротах гостей атаку завершив Фарід Сулейман. Через чотири хвилини рахунок подвоїв Максим Гаврась. З рахунком 2:0 на користь господарів команди пішли на перерву. На 66-тій хвилині матчу Костянтин Пікуль реалізував пенальті і зробив рахунок 3:0 на користь «Альянсу». Через дев’ять хвилин Костянтин забив вже з гри. Через чотири хвилини Богдан Душин в п’ятий раз відправив м’яча у сітку воріт гостей. Він же у вже компенсований арбітром час встановив остаточний рахунок у цій грі – 6:0 на користь «Альянсу». На цей момент гості грали вже у меншості.

“Ви самі бачили – грубі помилки в обороні призвели до такого рахунку”, – прокоментував гру головний тренер гостей Юрій Кевліч.

“Хотіли порадувати наших уболівальників змістовною, аргесівною грою. Це вийшло. Ну, і найголовніше, забиті голи – це підтвердження того, що ми хотіли”, – сказав після матчу наставник господарів Юрій Ярошенко.

У турнірній таблиці другої групи лідирує «ЛНЗ-Лебедин» з Черкащини. «Вікторія» (з грою у запасі відстає на вісім очок, «Альянс» – на десять.