Андрію Баранову вручили протокол про корупційне правопорушення

Сталось таке після сесії. Про підстави такого рішення нам повідомила телефоном речник Департаменту захисту економіки Нацполіції України Наталія Калиновська.

Наталія Калиновська, речниця Департаменту захисту економіки Нацполіції України: “Протокол був складений за ч. 1 та ч. 2 статті 172 з позначкою 7 кодексу України про адміністративні правопорушення. Це порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Даний посадовець голосував за прийняття рішення відносно себе. За частиною 1 передбачене покарання у вигляді накладення штрафу від 100 до 200 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян. А за частиною 2 цієї статті передбачено покарання також у вигляді штрафу, але уже від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів від доходів громадян з позбавленням обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 1 рік».

Андрій Баранов, секретар Сумської міської ради: “Якщо депутати обирають собі керівника, то це не є конфлікт інтересів. Я не розумію цього, в чом він полягає? Ось на тобі мішок із повноваженнями, так іще й конфлікт інтересів – я цього не розумію”

Мова йде про голосування наприкінці 2015 року, коли обирали секретаря міської ради та призначали йому премії та надбавки.

Це – другий протокол, складений на Андрія Баранова за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. У липні цього року посадовця оштрафували на 1700 грн. – за те, що він невчасно подав декларацію про майно та доходи за 2016 рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь