Артем Семеніхін позивається до Конотопської міськради

Сьогодні у Сумському окружному адміністративному суді відбулося підготовче засідання за позовом колишнього мера Конотопа Артема Семеніхіна до міської ради і виконавчого комітету міста.

Судове засідання було призначене на 10 годину ранку і тривало 30 хвилин. Під час засідання головуючий – суддя Олександр Соп’яненко з’ясував, що позовні вимоги Артема Семеніхіна не змінилися, і що суд і позивач не отримали заперечення на розгляд справи від відповідачів. Крім цього суд вирішив у якості відповідача залучити і державного реєстратора, який вносив зміни до реєстру юридичних осіб.

“Суть позову полягає в тому, що ті люди, які зараз в рейдерській спосіб захопили владу у місті Конотоп повинні понести відповідальність. Я повинен бути поновлений разом із своєю командою на тих посадах, на які нас обрали Конотопська громада,” – сказав Артем Семеніхін.

“Фактично позиція моїх довірителів заключається у тому, що ми вважаємо рішення, яке було прийнято на пленарному засіданні 28.08   26 сесії Конотопської міськради законним,” – сказав Павло Путій, представник відповідачів.

Розгляд справи по суті призначили на 15 листопада.

Нагадаємо, що 28 серпня цього року Конотопська міська рада проголосувала за дострокове припинення повноважень міського голови міста Артема Семеніхіна,

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь