Артем Семеніхін позивається до Конотопської міськради

Міський голова проти міської ради. У Сумському окружному адмінсуді сьогодні, 4 жовтня, мав розглядатися позов Артема Семеніхіна до Конотопської міськради «про визнання незаконною бездіяльність та вчинення певних дій». Засідання не відбулось, бо жодна зі сторін не з’явилась на засідання. Ми запитали у сторін – чому їх не було у залі суду сьогодні? І їхнє ставлення до позову. Телефоном екс-міський голова Конотопа Артем Семеніхін повідомив:

 «Я сьогодні не з’явився, бо в мене захворів син і я зараз з ним на лікарняному знаходжуся. А просив у суду визнати незаконними дії Конотопської міської ради, оскільки протягом тривалого проміжку часу не приймалися бюджетні питання а також, зокрема, земельні. А згідно Земельного кодексу земельні питання повинні розглядатися не рідше, ніж раз на місяць. У нас земельні питання не розглядались і по пів року, і більше, тобто, ці дії, точніше, бездіяльність міської ради повинно буде судом визнано як незаконною. Мені потрібне це рішення для того, щоб подати у відповідний комітет Верховної Ради, щоб вони прийняли  рішення про розпуск Конотопської міської ради».

Секретар Конотопської міськради Тетяна Сизон, також телефоном, пояснила:

 «Була подана заява про відхилення позову, оскільку суть самого позову втратила своє значення – рада працює, бездіяльності ради нема і людина, яка подавала позов не є посадовою особою».

Зазначу, рішення суду за позовом Артема Семеніхіна оприлюднять завтра. Засідання також не буде, за клопотанням сторін його проведуть письмово. Нагадаю, 28 серпня в Конотопі відбулося дві сесії міськради. На першій – депутати не голосували бюджет на цей рік. На другій, без участі міського голови, – прийняли бюджет і рішення про відставку Артема Семеніхіна.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь