Атлети сумського ЦОПу розпочали навчально-тренувальний збір


Українські легкоатлети приїхали до Сум на навчально-тренувальний збір. Спортсмени готуються до зимового сезону – Командного чемпіонату України, який відбудеться у сумському манежі наприкінці січня.

Свою роботу розпочав Східний центр з олімпійської підготовки легкоатлетів. Це їх перший збір. На нього з’їхалися більше 15-ти спортсменів з Харківської, Черкаської, Миколаївської та Сумської областей.

Аліна Ткач, легкоатлетка (м. Суми), говорить: «Тренуємось. Їздимо з села, ми самі з села. Трохи тяжко добиратися, але все ж таки поки є можливість тренуємось тут. Трошки обстановка інакша. Багато людей. Трохи незручно, коли робиш прискорення, доводиться оминати».

Ірина Рофе-Бекетова, легкоатлетка (м. Харків), каже: «Приїхали ми ще два дні тому. Мені взагалі сумський манеж подобається. З радістю сюди приїжджаю на змагання та збір. Атмосфера дуже добра, ми всі дружньо тренуємос. Живемо у готелі, тут недалеко, дуже зручно на тренування ходити».

Усього у ЦОПі – 60 вихованців. Тренують їх близько десяти тренерів. Склад вихованців ЦОПу затверджує Виконком ФЛАУ. Це юнаки та дівчата, юніори й молодь, які посідають 1-6 місця на чемпіонатах України.

Віталій Корж, в. о. директора ДУ «Східний центр олімпійської підготовки» з легкої атлетики, говорить: «З нашого боку, ми намагалися робити все максимально швидко. Максимально підготували документи, тому що робочих днів було дуже мало. 1 січня ми запрацювали але святкові дні, тому у нас були з цим проблеми. Доводилося виходити у святкові дні працювати».

Збір вихованців сумського ЦОПу триватиме до 25 січня. Потім відбудеться командний чемпіонат України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь