Керівники двох сумських фірм-перевізників назвали замовника нападу

Поліція затримала 32 людей, які, на їхню думку, різали колеса в маршрутних таксі служб-перевізників. За  попередньою інформацією, озвученою речницею обласного управління поліції Ельвірою Бігановою, пошкодили 15 транспортних засобів.

Подія сталася тут, на вулиці Набережна річки Стрілка, сьогодні близько третьої години ранку.

«Приїхав автобус цілий з людьми, вийшли молоді люди, одна бригада пройшла по правій стороні, інша – по лівій, і по колесам всі пройшлися. Скільки машин було – стільки і колес лишилось. Плюс передньому автомобілю панорамне скло розбили», – розповів водій Георгій Козодаєв.

«Ось стоїть – 4 колеса,  і одне порізане. Рейдерське захоплення. Набігли молодики, порізали колеса, розбили скло. Віджимання бізнесу.Не маю уявлення, хто, говорять, київські, а хто – невідомо нічого», – розповів власник авто Юрій.

«Зараз хлопці поїхали на балансування,  і кожному другому говорять, що колесо не підлягає ремонту, тобто потрібно їхати і купувати нові. Ми не скасували рейси, тому що у нас досить великий автопарк. Машина, що повинна була виїхати о третій годині ночі, – там були люди в Бориспіль, був один в Чехію, ми швиденько зібралися, підняли тих, хто був вихідний. Пасажири, звичайно, були дуже налякані, ті 16 людей, що сиділи в салоні. Вони взагалі не зрозуміли, що сталося. І спасибі нашому водієві, який вчасно закрив двері. Я вам можу назвати, що це йде рейдерське захоплення фірми київської – АТП «Стріла»» , – прокоментувала телефоном директор ТОВ «СанАвто»  Ірина Однов’юненко. За інформацією жінки, всього машин 17. Із них 7 – «Сервіслюксу», і по п`ять – «Елітекспрес» і «СанАвто».

«Ця людина вже не один день і не один місяць намагається захопити наш бізнес, скажімо так. Це Роман Бойко, київський так званий перевізник. Ось він всіляко залякував і водіїв, і нас, пропонував нам, то продати наші фірми, то водіїв переманити до себе, але коли у нього всі методи закінчилися, він вирішив використати ще один: взяти і побити наші машини. Як мені говорили зранку, його затримали для дачі свідчень, а що зараз,  і де він, я не можу точно сказати », – прокоментувала представник ТОВ «Сервіс – Люкс» Анжела Коваленко.

Директорка «Санавто» Ірина Однов’юненко і викликала на місце події працівників поліції. До міського відділку поліції привезли 32 людини.

Один із затриманих розповів, що приїхав до Сум з Білої Церкви для роботи в охоронній сфері: «Перед нашим приїздом трапилася якась пригода, і ми затримані для з’ясування цих подій».

 «Відразу були внесені відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 296 ККУ. Прийнято рішення про затримання всіх 32 учасників і поміщення їх до ізолятору тимчасового тримання в порядку статті 208 КПК», – розповів начальник Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області Павло Карабута. За даним фактом розпочали кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

В обід на приміській станції в Сумах поліція проводила слідчі дії. За інформацією речниці Нацполіції Сумщини Ельвіри Біганової, серед транспорту, який там знаходиться, є автобуси та приватні автівки, які можуть належати нападникам. Ми ж зв’язались з директором ТОВ «АТП-Стріла» Олександром Москаленком, підприємство якого нерегулярні перевізники Сум назвали рейдером : «Мені треба розібратися, хто прикривається назвою мого підприємства. Чи Бойко, чи Москаленко, яка різниця. Я в цьому теж хочу розібратися.  А ви вважаєте їх перевізниками, якщо в них нема жодного документу і жодного транспортного засобу, власного транспортного засобу, який законно би їздив, виконував би ці перевезення? Чотири фірми мають документи на проїзд «Суми-Київ», і ці перевізники туди нікого не пускають. Жодного документа немає, жодного транспортного засобу у них немає. Всі машини орендовані. То я не знаю. Це я дивлюсь зі своєї «дзвіниці». Це документи, які я маю з «Адмінтрансу», дозвільні. Я не можу виїхати».

Роман Бойко – один із засновників ТОВ “АТП-Стріла”. Його контакти Олександр Москаленко відмовився нам дати. Тож поки коментаря цього чоловіка ми не маємо. Втім, залишаємо за ним право на відповідь.

Як повідомила речниця Нацполіції Сумщини Ельвіра Біганова, наразі вона не може ні спростувати, ні підтвердити інформацію про те, чи є він серед затриманих, і пообіцяла відкоментувати це завтра.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь