Автомобілям нерегулярних перевізників пробили шини в Сумах

Поліція затримала 32 молодиків, які, на їхню думку, різали колеса в маршрутних таксі служб-перевізників. За  попередньою інформацією, озвученою речницею обласного управління поліції Ельвірою Бігановою, пошкодили 15 транспортних засобів.

Подія сталася тут, на вулиці Набережна річки Стрілка, сьогодні близько третьої години ранку. «Приїхав автобус цілий з людьми, вийшли молоді люди, одна бригада пройшла по правій стороні, інша – по лівій, і по колесам всі пройшлися. Скільки машин було – стільки і колес лишилось. Плюс передньому автомобілю панорамне скло розбили», – розповів водій Георгій Козодаєв.

«Ось стоїть – 4 колеса,  і одне порізане. Рейдерське захоплення. Набігли молодики, порізали колеса, розбили скло. Віджимання бізнесу.Не маю уявлення, хто, говорять, київські, а хто – невідомо нічого», – розповів власник авто Юрій.

«Зараз хлопці поїхали на балансування,  і кожному другому говорять, що колесо не підлягає ремонту, тобто потрібно їхати і купувати нові. Ми не скасували рейси, тому що у нас досить великий автопарк. Машина, що повинна була виїхати о третій годині ночі, – там були люди в Бориспіль, був один в Чехію, ми швиденько зібралися, підняли тих, хто був вихідний. Пасажири, звичайно, були дуже налякані, ті 16 людей, що сиділи в салоні. Вони взагалі не зрозуміли, що сталося. І спасибі нашому водієві, який вчасно закрив двері. Я вам можу назвати, що це йде рейдерське захоплення фірми київської – АТП «Стріла»» , – прокоментувала телефоном директор ТОВ «СанАвто»  Ірина Однов’юненко. За інформацією жінки, всього машин 17. Із них 7 – «Сервіслюксу», і по п`ять – «Елітекспрес» і «СанАвто».

Директорка «Санавто» Ірина Однов’юненко і викликала на місце події працівників поліції. До міського відділку поліції привезли 32 людини.

Один із затриманих розповів, що приїхав до Сум з Білої Церкви для роботи в охоронній сфері: «Перед нашим приїздом трапилася якась пригода, і ми затримані для з’ясування цих подій».

 «Відразу були внесені відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 296 ККУ. Прийнято рішення про затримання всіх 32 учасників і поміщення їх до ізолятору тимчасового тримання в порядку статті 208 КПК», – розповів начальник Сумського відділу поліції ГУ НП в Сумській області Павло Карабута. За даним фактом розпочали кримінальне провадження за статтею «Хуліганство». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Коментарі інших перевізників ми наразі намагаємось отримати, так само як і АТП «Стріла» , яку звинувачує у пошкодженні авто керівник фірми «СанАвто» Ірина Однов`юненко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь