Автотехніка – учасника слідчих експериментів смертельної аварії, слухали в суді


У Зарічному районному суді сьогодні слухали свідка у справі смертельної аварії дворічної давнини. Мова йде про начальника сектору автотехнічних досліджень поліції. Він був присутнім під час огляду місця події і під час огляду слідчих експериментів.

Прокурор клопотав про відкладення слухання для того, щоб забезпечити явку до суду понятих –  Миколи Олефіра і Сергія Головашова. Суддя клопотання задовольнив. справу продовжать слухати 10-го квітня. Нагадаю, 9-го лютого 2016 року на пр-ті Лушпи сталася аварія за участі тролейбуса. У ній загинула 17-річна студентка. Обвинувачених у справі троє: водій тролейбуса, начальник служби руху КП «Електроавтотранс»і начальник технічного відділу управління капітального будівництва та дорожнього господарства міської ради.

 «Коли ви приймали участь у слідчих діях, яку роль ви там виконували, чим саме займалися?» – запитав прокурор Віталій Шаповал. «Надавав допомогу слідчому під час проведення слідчого експерименту. З дозволу слідчого задавав питання свідкам. За допомогою секундоміра заміряли деякі проміжки часу», – пояснив свідок Сергій Кривенко.

  «Ви могли заявити клопотання, що було б доцільно використати тролейбус. Люди дали покази в місці, в якому вони не перебували», – думка захисника обвинуваченого В’ячеслава Осмоловського. «Я вже не пам’ятаю, заявляв чи не заявляв це клопотання», – відповів свідок.

 Представник цивільного відповідача Віктор Нємцев: «Яким чином при проведенні експерименту встановлювалось положення тролейбусу?- Положення не змогли уточнити.- Як тоді встановлювалися проміжки? – Свідкам пропонували відобразити в своїй уяві, як все відбувалос».

 «Ви пояснили, що надали секундомір свідку, і фіксували його відповіді. Чи можливо це записати в протокол з показів свідка? – запитав прокурор. Сергій Кривенко надав ствердну відповідь.

 «Чи залучали вас в якості спеціаліста по цій справі, коли використовувався тролейбус?» – запитав суддя Олександр Капкін. – « Здається, ні». – «Вами  зясовано було питання в ході слідчих експериментів, на кого було здійснено наїзд: на пішохода чи пасажира ?»- «На пасажира, згідно слідчих експериментів».

 

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь