“Барса” вдома програла

На полі сумського футбольного центру “Барса” однойменна команда у матчі другого туру Першості України серед команд U-19 (перша ліга) приймала однолітків із краматорського “Авангарду”.

Аби відкрити рахунок у зустрічі гостям знадобилось 16-ть хвилин. Саме на 16-тій хвилині гравець краматорського «Авангарду» Олександр Чебаненко ударом змусив Олексія Кордратюка дістати м’яча з сітки своїх воріт. До свистка про завершення першої половини матчу змінити рахунок не вдалось ні господарям,  ані гостям. Після перерви незмінним він залишався до вісімдесятої хвилини поєдинку. За десять хвилин до завершення гри знов м’яч влетів у сітку воріт сумської команди – привітання партнерів по команді приймав вісімнадцятий номер гостей Олександр Чебаненко. Цей гол виявився останнім у цій грі – 2:0 перемога команди з Краматорська. «Барса» у другому матчі сезону зазнала другої поразки – у поєдинку першого туру сумчани в гостях із рахунком 0:5 програли «Дніпру»-1.

“Домоглися на виїзді з непростим суперником перемоги. Плюс домоглися не просто, а за грою. У нас було більше моментів: і два в один виходили, і три в два. Поки не можемо це реалізувати. Хоча над цим працюємо, над швидкими контратаками. Суперник молодець – бився до кінця” – говорить тренер гостей Анатолій Городов.

“Команду ми зібрали напередодні чемпіонату України U-19. «Ковтнули» в першому таймі зі стандарту, у другому трошки не вистачило … Будемо працювати. Трішки не пощастило сьогодні. Переміг сильніший”, – говорить наставник сумчан Олександр Мурашкін.

Наступний матч «Барса» проведе на виїзді 26-го вересня у Бахмуті проти команди Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки.

Цей турнір між командами U-19 проводиться втретє. В першому розіграші сумчани увійшли у четвірку кращих. Минулого сезону завершили виступ на груповому етапі.