Бездрицькій ОТГ передали землю в комунальну власність

Першій ОТГ віддали землю у комунальну власність. Йдеться про Бездрицьку громаду. Передали в комунальну власність  351 гектар. Зробили це за розпорядженням Прем’єр-міністра України від січня цього року. Разом планували віддати й Хотінській ОТГ.

Хотінській громаді ми збиралися передавати землі. Бо склалися такі погодні умови, не було можливості виконавцю робіт працювати на місцевості. І по Хотінській громаді є цінні землі, що трошки відігнуло на 2 дні передачу земель”, – говорить Наталія Усик, начальник головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

“Доцільніше було б, якби ці землі дали раніше тим людям, які потребують ці землі і є в них техніка і які з душею будуть працювати.  Вільні ділянки будуть на розгляд громади віддані, тим людям. Що потребують”, – говорить Олександр Маркін, голова Бездрицької ОТГ.

Усього на Сумщині протягом 2018  з державних комунальними планують зробити близько 87 тисяч гектар землі. Станеться це у 28 ОТГ області. Завершать  процес  у грудні. Останніми за планом будуть Верхньосироватська та Буринська громади.

“Процес позитивний. Передача земель для ОТГ добре, тому що на  обласному рівні, людина, яка знаходиться в області не розуміє як ефективно буде використовуватися земля сільгосппризначення”, – говорить Олег Пілат, експерт ГО “Офіс ефективного регулювання.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь