Біатлоністка Анна Кривонос купила нове помешкання у Глухові

Нове помешкання для біатлоністки. Мова йде про Анну Кривонос – чемпіонку світу серед юніорів в індивідуальній гонці 2015 року. Про її старий будинок ми розповідали 25 січня. Нині вона з матір’ю купила новий у Глухові за гроші виділені обласною радою та федерацією біатлону України.

Вулиця Дорошенка,10-А. Це нова адреса, де мешкає чемпіонка світу з біатлону Анна Кривонос. Будинок нині належить матері – Галині.
Пані Людмила Боровик – подруга сім’ї Кровонос. Живе на сусідній вулиці – говорить: “Умови, в яких живе сім’я, значно кращі за попередні”

З 4 по 9 червня Аня перебувала на тренувальних зборах. Відбувались вони у Чернігові. Дівчина – у складі національної юніорської збірної з біатлону. Після цих зборів мають поїхати на тренування до Білорусі. Про новий будинок у Глухові розповідає. «Ми мешкаємо в нормальному будинку, мене все влаштовує. Там хороший ремонт. Будинок середньостатистичний. Ми мріяли про такий будинок. Нам все подобається. Уже освоїлися, зробили невеликі корективи. Хочемо з часом дах поміняти, там є трошки проблем з цим»

Анна Кривонос – біатлоністка, чемпіонка світу серед юніорів в індивідуальній гонці (2015), дворазова призерка чемпіонка світу серед юніорів 2016. Учасниця етапів юніорського кубка ІВU. Останні три роки вона з мамою жили в будинку родичів. Мали три кімнати, грілись піччю. Опісля того, як ситуація з житлом набула розголосу, 250 тис. грн на придбання нового будинку виділили з обласного бюджету – проголосували за це депутати 27 квітня цього року. Решту суми на купівлю будинку додали у Федерації біатлон України. У що саме обійшовся новий будинок родині, Анна Кривонос нам не сказала.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь