Біатлоністи позмагалися у спринтерський гонці, дзюдоїсти розіграли нагороди турніру

Чоловіки позмагалися у спринтерських гонках на четвертому етапі Кубка світу з біатлону. Там стартували й уродженці Сумщини. Артем Тищенко фінішував на 53 сходинці. Руслан Ткаленко став 81м. Кращий час з українців показав Дмитро Підручний – 10  місце.

Дитячі змагання з дзюдо відбулись у Сумах. Майже сто юних спортсменів віком 8-9 років позмагалися за нагороди «Різдвяного турніру». Це юнаки та дівчата з Сум, Охтирки та Комишів. Змагалися на базі стадіону «Авангард», у дев’яти категоріях.  Там серед переможців: Данило Сокрута, Лєв Стародуб, Михайло Єрмак, Артем Катрич, В’ячеслав Стовбун, Денис Закаблук, Микола Штефан. У дівчат перемогу вибороли: Діана Пихтіна, Ганна Резніченко, Валерія Шульженко та Владислава Резнік.