Більше 200 людей шукали роботу на ярмарку вакансій у Сумському міському центрі зайнятості

26 роботодавців – понад 100 вакансій. У Сумському міському центрі зайнятості пропонували робочі місця. Влаштували його зранку. Тривав він дві години.

Сумчанину Сергію – 57. Працює на Сумському машинобудівному об’єднанні. Прийшов на ярмарок знайти нову роботу – він слюсар.

Відвідувач заходу Сергій Оберемко говорить: “Зараз я у відпустці і шукаю собі роботу. У будь-якому випадку треба шукати, там вже робити нічого. Три роки до пенсії залишилося. За три роки не дуже беруть»

Сумчанин Сергій Нога також у пошуку. Працює там само.

Сергій Нога, сумчанин каже: «На заводі Фрунзе роблю, зараз така ситуація, що треба щось шукати. Перелік спеціальностей машинобудівних, треба подивитись. Дали мені папірець, треба зв’язатись »

Ті, що відвідали ярмарок, спілкувалися з роботодавцями, заповнювали анкети, залишали резюме.

Яна Фесенко, відвідувачка заходу: «Взагалі, я юрист, але все життя працювала в торгівлі. Намагаюся знайти те, що є. Я після декрета, роботу зараз знайти важко, особливо тим, у кого маленькі діти, з маленькими дітьми важко, ніхто не хоче брати»

Сьогодні на цьому ярмарку пропонують понад 100 вакансій.

Тетяна Осадчук, представниця роботодавця: “Токарі, карусельники, розточувальники, машинобудування. Люди приходять, цікавляться»

Яна Тюріна, представниця роботодавця наголошує: «Зараз шукаємо водіїв, операторів поштового зв’язку, начальників відділеньЗаробітна плата у нас починаючи від 4 тисяч»

З понад сотні робочих місць – 60% – для людей робітничих професій, говорить представниця міського центру зайнятості Вікторія Прокопенко. Зарплату, яку пропонують роботодавці – від 7 тисяч гривень – і називає потребу.

Вікторія Прокопенко, начальник відділу організаційно-інформаційної роботи Сумського міського центру зайнятості зазначає: «Гостро потребує наше місто електрогазозаврювальників, електромонтерів, водіїв всіх категорій, кухарів, прибиральників, двірників, сфера обслуговування, продавців. Найбільша конкуренція у юристів, педагогів, програмістів»

На ярмарку вакансій сумчанам надали близько 600 консультацій, 124 людини запросили на підприємства. Офіційно безробітний сумчанин Олег Нестеренко собі нічого не пригледів.

Олег Нестеренко, відвідувач заходу говорить: «За 13 місяців задокументовано жодної вакансії, жодного направлення мені запропоновано. Вони не можуть працевлаштувати одну людину. Нема тут вакансій реальних.

Микола Кухтик, директор Сумського міського центру зайнятості каже:  «Йому спеціалісти надають повний спектр вакансій, більше 20 вакансій було запропоновано, але то йому не підходить, то він має дві вищих освіти і  йому принизливо працювати не за його фахом.

Загалом ярмарок вакансій відвідало більше 200 людей. наступний такий захід сумський міський центр зайнятості планує організувати восени.  Зараз на обліку у міському центрі зайнятості перебуває 2200 безробітних. Загалом база установи налічує 1100 відкритих вакансій.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь