БК «СумДУ» розпочав підготовку до нового сезону Вищої ліги

Розпочали навчально-тренувальний збір – складанням тестів. Баскетбольний клуб «СумДУ» вийшов з літньої відпустки й почав підготовку до нового сезону.

Сумські баскетболісти розпочали підготовку до чемпіонату України Вищої ліги. Перші тренування – це тести: на швидкість, точність та техніку. До сезону тренуватимуться двічі на день, п’ять разів на тиждень. У складі команди лишилися п’ять баскетболістів. З них й капітан – Віталій Ігнатченко.

Віталій Ігнатченко, капітан БК «СумДУ», говорить: «Перевіряли тести, дуже важкі були тести, так як літом більш відпочивали, я відпочивав місяця два, нічого не робив і було дуже тяжко. Ну а так чудово, перевірити свої сили на старті сезону. У подальшому будемо тренуватися, через місяця два будуть кращі результати».

Наразі у складі команди п’ять новачків. Це вихованці сумських та обласних ДЮСШ. Ще підсилилися гравцем «Дніпра» – Григорієм Алтуховим. З сумською командою тренується другий день.

Григорій Алтухов, гравець БК «СумДУ», каже: «Поки ще хлопці не всі приїхали, тут тільки чоловік п’ять нас. Набрали молодь. Нормально все, тільки другий день.  Тут ще не зрозуміло, хто буде, ще під’їдуть нові хлопці, я ще всіх не знаю. Половину команди точно знаю, тренера знаю. Поки все добре».

З командою, як і минулого сезону працюватимуть два тренери Андрій Білозерський та Ярослав Ковальов.

Ярослав Ковальов, тренер БК «СумДУ», розповідає: «Тести були нескладними, провели їх для того, щоб побачити їх рівень фізичної форми. Через декілька тижнів побачити результат. Спочатку ми розпочали з перевірки їх тестів. Далі будемо напрацьовувати на весь сезон, який ми гратимемо у Вищій лізі».

Сезон БК «СумДУ» розпочне на початку жовтня. Остаточну заявку складу тренери мають подати до 15-го вересня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь