БК “СумДУ” вийшов у наступне коло кубкового турніру

Баскетбольні клуби «СумДУ» та «Львівська політехніка» у Сумах зіграли другий матч другого етапу розіграшу «Кубка України з баскетболу».

Аби проходити далі баскетболістам «СумДУ» потрібно було перемагати з різницею в шість чи більше очок – у першому матчі у Львові сумчани програли з рахунком 76:81. Цей «дефіцит» очок сумські «політехніки» ліквідувати до першої перерви – стартову чверть матчу підопічні Ярослава Ковальова виграли з рахунком 32:17. До великої перерви у другій чверті вони збільшили свою перевагу ще на один пункт (25:24). Ще на сімнадцять очок господарі майданчика відірвались від суперника у третій чверті яку вони виграли з рахунком 32:15. Останній ігровий відрізок був за львів’янами (13:17), а матч в цілому – за сумчанами (102:73)

Говорить головний тренер “Львівської політехніки” Ярослав Зубрицький: «У нас є травмовані гравці. Це Денис Тбтюннік, Клим Мілів, Ілля, Косенко. Станіслав Завадський поїхав від нас – ми його відпустили, поїхав до супер-ліги у харківський «Політехнік». Не булло чотирьох ключових гравців. Це один з важливих факторів який вплинув на результат».

“Були налаштовані на гру. Хотіли привезти команду супер-ліги у наше рідне місто. Тому, що великого баскетболу давно не було. І завдання виконали”. сказав після гри тренер БК “СумДУ” Ярослав Ковальов.

В 1/8-мій фіналу кубкового турніру сумчани зіграють з командою української супер-ліги – баскетбольним клубом «Дніпро».